Kullanım Koşulları

Devam eden teknik yenilikler ve ilgili yasal çerçevenin değişiklikleri nedeniyle aşağıdaki Kullanım Koşulları’na zaman zaman tarafımızdan değişiklik veveya düzeltmelerin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve hesaptaki değişiklik veveya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Giriş

Bu websitesi size AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET

LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulmaktadır. Bu websitesindeki AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARETLİMİTED ŞİRKETİ, üçüncü kişilerle ilgili bilgiler dikkat ve özenle bir araya getirilmiştir. Ancak, bu bilgilerin tam ve doğru olduğunu garanti edememekteyiz. Bu websitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARETLİMİTED ŞİRKETİ yükümlülük üstlenmemektedir.Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları’nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.

Websitesinin Kullanımına Ait Genel Kullanım Koşulları

1. Telif Hakkı Kanunu

Sitemizin sayfaları(içerik,düzenlemesi) telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dahil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır. Tümünün veya bir kısmının işletilmesi öncelikle AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Bilgi veya verilerin ve özellikle metinlerin veya bir kısmının veya fotoğraf, tasarım ve dizayn materyallerinin kullanımı veya herhangi bir şekilde istismarı ya da yaygınlaştırılması durumları öncelikle HOSANLI GIDA MİSNAMLI YAPRAK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin yazılı rızasının alınmasını gerektirir.

2. Markalar

Bu sayfalarda bulacağınız AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin logosu ve tüm ürün isimleri veveya ürün sunumları AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.

3. Üçüncü Taraflara ait Websiteleri hakkında sorumluluk almama

a. Bu web sitesinde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  tarafından bilinmeyen diğer web sitelerine köprüler (hyperlink) bulunmaktadır. Henkel yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri her ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraflara ait web sitelerine olan linklerin bulundurulması yalnızca sizlere seyir kolaylığı sunmak içindir. Bağlantı yapılan sitelerdeki beyanatlar bizim tarafımızdan yapılmamıştır. Web sitemizden bağlanılan tüm üçüncü taraflara ait sayfalardaki içeriklerin hiçbiri ile açıkça bir ilgimiz yoktur. Özellikle, üçüncü taraflarca bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

b. AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin websitesinden hyperlink ile bağlantı sağlanan web sitelerindeki sayfaların içeriğinden ve bu sayfalarda satılan ürünlerden ve buradan verilecek siparişlerin tesliminden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur.

c. AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ websitesinden köprü ile bağlanılan sitelerde ticari markalar kanunun, telif hakları kanunun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya şahsi hakların ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

d. İşlem ile ilgili bir emir veya resmi deklarasyon bulunması halinde kullanıcı ile ve ilgili websitesinin sahibi veya teklif sunan taraf veya temsili kişi arasında bir sözleşme yapılır ancak hiçbir koşul altında bu AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile Kullanıcı arasında olamaz. Lütfen hyperlink ile bağlanılan websitesindeki ilgili tedarikçinin genel iş koşullarını dikkate alınız.

e. Bu sorumluluk http://aydinsarkuteri.com sitesinde görüntülenen tüm linkler ve link ile kullanıcının yönlendirildiği hehangi bir websitesi için geçerlidir

4. Yasal Uyarı

Bu websitesinin kullanımından doğan herhangi bir zarar – haksız fiil dahil olmak üzere kanuni bir sebebe dayalı olması dışında – ile ilgili AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  sorumlulukları amacı veya ağır ihmalinin sebep olabileceği zararlar ile sınırlıdır. Sözleşme ile belirli esaslı görevlerin ihmalinden kaynaklanacak hasarlarda AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’nin zorunlu yükümlülükleri ile sınırlı olmak kaydı ile talep edilebilecek toplam tazminat öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Bu AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’nin uygulanabilir Ürün Sorumluluğuna ilişkin mevzuat veya verilen garantiler tahtındaki yükümlülüğünü etkilemez. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir.

AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kendi websitelerinin virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda ciddi çaba sarf etmektedir ancak virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini verememekteyiz. Bu nedenle döküman veya veri indirirken virüslere karşı gerekli doğru korunma önlemlerini aldığınızdan emin olmanızı öneririz (örn. Virüs tarayıcılar kullanarak)

AYDINOĞULLARI ORGANİZASYON İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin websitesinde sunulan hizmetlerde kusur veya hata olmayacağına dair veya kesintisiz hizmet verebileceği garantisini verememektedir.